top of page

İmplant Fiyatları 2023 İmplant Diş Fiyatları Hesaplama 2023


İmplant fiyatları 2023 yılında kur artışına bağlı olarak çeşitli implant markalarına göre değişiklik göstermektedir. İmplant fiyatları diş hekimi muayenesi sonucunda netliğe kavuşmaktadır. Tahmini olarak implant fiyatları 2023 ne kadar? implant fiyatı maliyeti nasıl olur? tüm aşamalarıyla implant diş tedavisini ele alacağız.

Her yıl Türk Diş Hekimleri Birliği implant diş uygulama fiyatlarını belirler. Türk diş Hekimleri Birliği tarafından yayınlanan implant diş fiyatları baz alınarak, taban fiyat olarak belirlenir. İmplant diş fiyatları tedavinizi yaptırdığınız hekiminize ve kliniğe göre farklılık gösterir.

İmplant diş fiyatı belirlenirken;

  • Hastanın ağız, diş ve çene durumu

  • Tedavi planlamasına bağlı olarak ağız içinde kaç implant uygulanacağı

  • Kullanılacak implant markası ve tasarımı

  • İmplant tedavisi için Türk Diş Hekimleri Birliğinin belirlediği fiyatlar

İmplant tedavisi iyi planlanması gereken bir tedavi olduğu için, ağız ve diş sağlığınız bir ömür boyunca devamlılığını sağlaması için hekimin alanında uzmanlığı ve tecrübesi çok önemlidir.

İmplant Fiyatları 2023

İmplant fiyatları 2023 yılı fiyatı implant markası ve dizaynına bağlı olarak 4000 TL ile 20000 TL arasında değişmektedir. İthal marka implant fiyatı, yerli üretim implant fiyatlarına kıyasla daha pahalıdır.

Hangi implant markası kullanılıyor olsa da diş eksikliklerinin yerini doldurur fakat kullanılan malzeme kalitesi ve dizaynı implant fiyatlarında farklılıklara yol açmaktadır.


Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page