top of page

Hizmetlerimiz

Neler Sunuyoruz

pngwing.com (33).png

Diş Beyazlatma

Güvenilir Bakım

Hızlı ve etkili bir Diş Beyazlatma arayışında mısınız? Kliniğimiz bünyesinde en son teknoloji donanımlara sahibiz; böylece sizlere birinci sınıf kalitede bakım hizmetleri sunuyoruz. Hemen sıradaki randevunuzu alın.

Diş Temizliği

Gülümsemeniz Önemlidir

Söz konusu Diş Temizliği olduğunda güncel gelişmelerden haberdar olmak büyük önem arz eder. handesevinceremre olarak bir sonraki Diş Temizliği randevunuzu almanızı son derece kolaylaştırıyoruz. Uygun bir zaman ayırmak ya da daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.

pngwing.com (7).png
Dental Checkup

Çocuk Diş Hekimliği

Erken Teşhis Önemlidir

Dişler ilk sürmeye başladığı andan itibaren ebeveynler ağız ve diş bakımını doğru ve düzenli yapmalıdır. Buna ek olarak, dişler sürmeye başladığı zaman düzenli 6 aylık rutin muayeneler önem taşımaktadır. Flor vernik uygulamaları, dolgu ve kanal tedavisi uygulamaları, aparey ve yer tutucu gibi bir çok tedavi seçenekleri ile çocuk hastalarımızın sağlıklı gülümsemelerini sağlamaktayız.

İmplant

Diş Eksiklikleri Giderilmelidir

Tek veya çoklu diş eksiklerinde, kemik dokudan destek alarak hem fonksiyonel hem de estetik devamlılığın sağlanmasında kullandığımız tedavi çeşidimizdir.

pngwing.com (8).png
bottom of page